Ücretsiz Üye Ol

Hizmetlerimiz

Geniş kitlelere hızlı ve daha az maliyetli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toplu SMS göndererek, mevcut ve potansiyel müşterilerinize ekonomik yoldan ve etkin biçimde ulaşabilirsiniz

Toplu SMS hangi şirketler için idealdir?
Pazarlama maliyetini düşürmek ve müşterilerinden daha yüksek geri dönüş almak istiyen şirketler için ideal bir çözümdür.

Toplu SMS ile Neler Yapabilirsiniz?

  1. En küçüğünden en büyüğüne tüm firmalar, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan toplu SMS gönderebilir
  2. Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir
  3. SMS'ler başlık (alfanümerik) ile ve belirlenen zamanda gönderilebilir.
  4. Tüm operatör abonelerine gönderilebilir
  5. Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir
  6. Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir
  7. Kendi müşteri veri tabanınızı kullanabilirsiniz

Hakkımızda

SİNERJİ İNŞ.YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ., Mobil İletişim Çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal SMS çözümleri sunmak üzere kesintisiz hizmet vermektedir.

Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir.

Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı mal ve hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir.

SİNERJİ İNŞ.YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ., kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek Pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, kalite ve standart alanlarındaki yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmış kuruluştur.

SİNERJİ İNŞ.YAPI SAN.TİC.LTD.ŞTİ., Müşteri odaklı çalışmalarında müşteri gibi düşünmeyi kadrosuna aşılamış ve müşteri memnuniyetini her alanda sağlamayı, başarısını arttırabilmenin ilk şartı olarak belirlemiştir.